Houtvoorraad in de opslag

Aangezien de rotterdamseweg weg is is dit een beetje verleden tijd. Het bruikbare hout is naar zolder verplaatst. De lijst is echter niet echt meer actueel. Je kijkt maar even op zolder.

Omdat de opslag aan de Rotterdamseweg een plek is waar we niet dagelijks komen volgt hier een tabelletje met de maten van het hout dat daar ligt. Alle maten zijn zonder spinten en in cm. Bij aanzaagdelen van krommers komen grote kwasten en scheuren voor. Die zijn doorgaans niet buiten de meting gehouden.

Op volgerde van rechtsvoor naar linksachter, ongeveer:

Omschrijvinglengtediktekleinste breedtegrootste breedteOpmerking
Krommer140151525Hoek ong. 160
Hartdeel100243050grote krimpscheuren
Aanzaagdeel1907,552  
Dosse2674012 
Aanzaagdeel100540  
Halfkwartiers1005415Raar reststuk
Aanzaagdeel1207,545  
Dosse1043314 
Dosse11631620 
Aanzaagdeel160535  
Aanzaagdeel1907,550 mooi deel op volgende regel
waarvan mooi1307,535  
Aanzaagdeel1307,53060 
Dosse2704824 
Dosse1804410 
Dosse1704510 
Dosse1893510 
Dosse30641834 
Aanzaagdeel1857,52834Mooi
Dosse10245  
Dosse2504718 
Dosse2654515 

Recent Changes | Edit Bar | Edit Page | History | Security
Powered by PmWiki